قوانین و مقررات لوکس کالا


شرکت لوکس بیست کالا معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار حساس است
لوکس بیست کالا اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
در صورت ادغام لوکس بیست کالا در یک شرکت دیگر.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از لوکس بیست کالا  بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار 
می گیرد. 
قوانین خرید از وبسایت و وب اپ 
هر ثبت سفارش روند ارسال مجزا و هزینه ارسال جدا از یکدیگر داشته و نمیتوان سفارش ها حتی در طی یک روز را به هم پیوست کرد ، لطفا قبل از پرداخت نهایی ، نسبت به بررسی و تکمیل دقیق محصولات در سبد خرید اقدام نمایید تا محصولات دلخواه شما در فرصت سریعتر و با هزینه ارسال کمتری بدست شما برسد 
تمامی محصولات قبل از ارسال بصورت کامل از نظر آسیب و شکستکی توسط پرسنل لوکس بیست کالا چک می شوند و تا حد امکان به بهترین وجه بسته بندی خواهد شده تا سالم بدست مشتریان برسد ، با توجه به این نکته چنانچه در مسیر تحویل به مشتری بدلیل بی دقتی شرکت های کالارسان، اجناس دچار آسیب گردد ، امکان تعویض یا عودت مبلغ وجود ندارد و (مسئولیت آن با خریدار می باشد) 
هزینه ارسال در{ ارسال با پیک} {فقط مختص ارسال فوری در تهران} به وزن سفارشات شما بستگی دارد و توسط کارشناسان و شرکت کالا رسان (الو پیک . اسنپ باکس و … بر مبنای آن مشخص شده و درب منزل از شما دریافت می گردد 
پرداخت هزینه محصولات خریداری شده در سایت اجباریست در اکثر مواقع سفارش مشتریان در روز کاری بعد از ثبت سفارش ، برای آنها ارسال خواهد شد ، در صورت بالا بودن حجم سفارشات نهایتا ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش (به جز پنجشنبه ها و ایام تعطیل ) ، اجناس شما برایتان ارسال می شوند. 
خریدار موظف است تمامی اطلاعات شخصی خواسته شده در سایت لوکس بیست کالا را با دقت و کاملا صحیح  طبق فیلدهای موجود وارد نماید ، در صورت خطا در آدرس یا شماره های ارتباطی ... مسئولیت اشتباه با ( خریدار )است همکاران فروش با بررسی حساب های درگاه و شماره فاکتور شما ، در صورت انتقال وجه به حساب لوکس بیست کالا ، عملیات ارسال سفارش را تکمیل خواهند نمود.